logoVítáme Vás v Coolničce a doufáme, že se Vám u nás bude líbit. Jedná se o příjemnou rodinnou kavárnu s velkým dětským koutkem. Budeme se snažit pro Vás vytvořit atmosféru, plnou smíchu, radosti, dětských her, kde starosti, smutek a spěch nebudou mít místo.

 

V obou místnostech je pro Vás připraveno sezení, které je umístěno tak, abyste viděla na hrací plochu a mohla si tak v klidu vychutnat kávu, relaxovat a zapomenout na všední starosti.

Nabízíme Vám také možnost pronajmout si kavárnu na oslavu narozenin Vašich dětí, kde Vám rádi pomůžeme s organizací, po dohodě zajistíme balonky, narozeninové čepičky apod.

line

line

Ve čtvrtek 30.5.2019 bude omezen provoz v zadní místnosti od 15.00 do 19.00 z důvodu konání narozeninové oslavy.

V neděli 2.6.2019 bude omezen provoz v zadní místnosti od 15.00 do 19.00 z důvodu konání narozeninové oslavy.

V úterý 4.6.2019 bude omezen provoz v zadní místnosti od 15.00 do 19.00 z důvodu konání narozeninové oslavy.

V neděli 9.6.2019 bude omezen provoz v zadní místnosti od 14.00 do 19.00 z důvodu konání narozeninové oslavy.

V pátek 14.6.2019 bude uzavřena celá Coolnička od 15.00 do 19.00 z důvodu konání narozeninové oslavy.

V neděli 16.6.2019 bude omezen provoz v zadní místnosti od 15.00 do 19.00 z důvodu konání narozeninové oslavy.

V sobotu 22.6.2019 bude uzavřena celá Coolnička od 14.00 do 19.00 z důvodu konání narozeninové oslavy.

V pondělí 24.6.2019 bude omezen provoz v zadní místnosti od 15.00 do 19.00 z důvodu konání narozeninové oslavy.

line

Děti 0-1 rok                    20,- Kč (ležící miminka neplatí)

Děti nad 1 rok                70,- Kč celý den  / hraní do hodiny 40,- Kč

Sourozenci (2 děti)        110,- Kč – každý další sourozenec +40 Kč

Vstup během oslavy      30,- Kč

Každá 10 návštěva vstup zdarma!

Vstupné 70,- Kč je platné po celý den. Jeho platnost končí odchodem z kavárny, není možné se během dne vracet. V takovém případě se vstupné hradí znovu.

Pokud je v zadní místnosti narozeninová oslava, vstupné se v přední místnosti neplatí.

Pronájem Coolničky zadní  místnost 1 hod 600,-
Celá Coolnička 1 hod 1000,-

 

Miniaplikace

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Coolnička. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

6 komentářů u „

 1. Dnes jsem u Vás byla poprvé a byla jsem nadšená z toho, jak to u vás chodí. Vážně uvažuji o tom, že u Vás syn oslaví své narozeniny a rozhodně Vás všem doporučím.

 2. Dobrý den,
  Mockrát Vám ještě jednou za vše děkuji. Bylo to super. Všichni spokojený a nadšený!
  Prostě „lentilková party“ se v sobotu 14. 6. 2014 vydařila, i díky Vám 🙂
  Úžasné prostředí pro narozeninovou party! Syn tam oslavil své 5-té narozeniny a byl nadšený. Naprostá spokojenost (servis, ochota, domluva, dekorace, atd.) Mohu jen doporučit.
  Mějte se krásně a někdy zase naviděnou.
  Simona

 3. Dobrý den,
  moc děkuji za naprosto skvělé zázemí pro oslavu druhých narozenin našich dětí. Sobotní dopoledne jsme si vás moc užili. Děti odjížděly domů příjemně unavené a spokojené.
  Určitě k vám zase brzy přijdeme na výbornou kávu.

  Hanka

 4. Dobrý den,
  kudy chodím – tam Vás chválím. Už jen z vyprávění jsou všichni Vaším podnikem nadšení a chtějí Vás moc, moc, moc navštívit. V reakci na výše uvedený komentář Daniely musím oponovat, že jako jedna z lákavých věcí pro mé známé, je právě i cena, rozdílná od většiny dětských koutků, kde se právě platí od hodiny (viz. NC Eden). Chápu, že se někdy, možná, chovají některé maminky až laxně k výjevům svých dětí, ale upřímně – právě to, že nás u Vás nikdo necepuje, že děti křičí a děti zase nikdo necepuje, že křičí, je dalším velkým lákadlem u Vás. Vždyť i já mohu potvrdit, že jsme u Vás nedávno zvládli oslavu narozenin syna a vedle nás už se rozjížděla druhá + běžní návštěvníci. Nikomu z nás to nevadilo a všichni odcházeli nadšení a spokojení s tím, že zde určitě nejsou naposledy! ;o)
  Jinak máte to tam moc krásné – i moje známá – dětská zdravotní sestřička z novorozeneckého – to u Vás ocenila na velkou „1“ s hvězdičkou!
  Děkuji za pomoc a velkou ochotu při pořádání Jiříkových narozenin a těšíme se k Vám na brzkou shledanou! :o)
  mamča Lenka
  P.S. Pokud chce někdo více klidu – mohu doporučit cukrárnu na Čechově náměstí… , ale tam si také chodí hrát děti.

 5. Dobrý den,
  poté, co jsem v Coolničce už mnohokrát zažila maminky, které si pletou hernu s trávením svého volného času, mám pro vás návrh. Ženy u vás jsou celý den, protože jim to nevadí finančně, dají vám 70 Kč a jsou tam i několik hodin. Stejně vyděláváte především na pití a jídle, které si tam každý dá a pochybuji, že šestou hodinu ještě něco pijí a jí. Prosím, navyšujte ceny za hodinu v těchto silných měsících…za každou hodinu navíc připočítejte, ať vás takto nevyužívají. A v létě zase zlevněte…To, co tam probíhalo například dnes, to bylo opravdu strašné. Děti si nehlídají, kafrají a přes řev nikdo nikoho neslyšel…děkuji, že vezmete můj návrh v potaz.

  • Dobrý večer Danielo,
   děkujeme za názor. Měla jste smůlu na přeplněný den, obvykle u nás nebývá tak plno. Vážíme si každého zákazníka a rozhodně zatím nehodláme dělit maminky podle útraty 🙂 Doufáme, že i tak se Vám u nás líbí a nezanevřete na nás 🙂
   Cool team

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *