O nás

logoVítáme Vás v naší rodinné kavárně a věříme, že se Vám i Vašim dětem u nás bude líbit. Coolnička je rozdělena do dvou částí: v klidnější části je pro Vás připraven koutek pro miminka, kde můžete využít postýlku (ohrádku) a houpačku pro nejmenší. Dále je zde veliká tabulová plocha na kreslení, stoleček a židličky pro děti i volná plocha na hraní. V druhé místnosti je oddělený koutek pro batolata, kde je bazének s kuličkami, malá klouzačka, houpačka a zajímavé hračky pro menší dětičky. Pro větší děti je připravena trampolína, kde se můžou do syta vyřádit, větší houpačková sestava s tobogánem, domeček, a odrážedla všech druhů.

V obou místnostech je pro Vás připraveno sezení, které je umístěno tak, abyste viděla na hrací plochu a mohla si tak v klidu vychutnat kávu, relaxovat a zapomenout na všední starosti.

Budeme se snažit, aby se Coolnička neustále zdokonalovala, abyste se u nás cítila Vy i Vaše děti dobře. Proto rádi vyslechneme všechny Vaše nápady, připomínky i rady jak kavárnu zdokonalit, aby naprosto vyhovovala Vašim potřebám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *